Hakkımızda

Firmamız 2007 yılında İzmir’de kuruldu. İlk günden bu yana anahtar teslim fizik tedavi merkezleri kurmaktayız. Kurulu olan merkezlerin de her türlü ihtiyaçlarını özenle karşılıyoruz. İthalat, satış ve servis hizmetlerimizle hastaneler, özel fizik tedavi merkezleri, dal merkezleri, rehabilitasyon merkezleri, okullar, doktorlar, fizyoterapistler ve hastalara birebir hizmet sunmaktayız.
Bizi Neden Tercih Etmeli?


Çünkü bize göre kalite çok önemli. İthal ettiğimiz ürünlerden, diğer sattıklarımıza tamamı “önce insan-önce sağlık” diyerek satışa sunduğumuz ürünler.

Sıkıntı yaşamayı da yaşatmayı da sevmiyoruz. Bu yüzden her şeyi en iyi olarak sizlere sunuyoruz. Tüm bunların içinde en önemlisi ise kendi bünyemizde teknik servis hizmeti sunmamız. Böylece sizi uğraştırmadan tüm hizmetleri almanızı sağlıyoruz.

Bugün birçok kamu ve özel kurum tarafından tercih ediliyoruz. Tüm bunlar dışında hastalarımıza , ortopedi ürünleri grubumuzla da hizmet veriyoruz. Bunlar; boyunluk, sırt-omuz destekleri, bel destekleri, korseler, ameliyat sonrası ürünler, bacak ve kol destek ürünleri, ayak sağlığı ürünleri, varis çorapları, spor malzemeleri gibi ürünlerimiz mevcuttur.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4